• PITBULL TEKNOLOJİ A.Ş. Türkiye’de kendi olanakları ile,  büyük çapta ve tek merkezden e-posta yapısı kurup, entegre edebilen tek yerli firmadır.  

  Alanında uzman kadromuz ile kurulduğumuz günden itibaren, PITBULL olarak müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek katma değerli hizmet vermek için çalışmaktayız.
  Pitbull, teknoloji  danışmanlık hizmetleri ile yazılım geliştirmeden, entegre e-posta hizmetinden,  Mobil Uygulamalara , Bulut Bilişim’den Kurumsal Zeka/Rapor çözümlerine kadar uçtan uça hizmet sağlayan bir teknoloji şirketidir.
  Paylaşım teknolojisi, e-posta servisi, yazılım ve mobil çözümler, kurumsal zeka ve bulut bilişimi alanlarında sürdürülebilir projeler, danışmanlık ve eğitim hizmetlerimiz ile gelişen teknolojiyi  müşterilerimize sunuyoruz. PITBULL TEKNOLOJİ A.Ş.  müşterilerinin taleplerini doğru algılamak ve taleplerini anlaşılan koşullarda yerine getirmekle yükümlüdür.
  Her işletme ve her kişi için e-posta hesapları çok önemlidir.  Mail servisinde yaşanacak bir kesinti ya da yavaşlama maddi ve manevi zarar yaşamamıza neden olabilir. Pitbull ile bireysel ya da kurumsal olarak kullandığınız tüm e-posta hesaplarını güvenli ve kesintisiz bir şekilde yönetebilir, yazışmalarınızı, iş süreçlerinizi sorunsuzca takip edebilir ve her yerden işlerinizi yönetebilirsiniz.
  Hem mobil uygulamalardan hem de masaüstünden kullanılabilen bir e-posta servisi olan Pitbull, hem bireysel kullanıcılara hem de kurumsal firmalara hizmet vermektedir. Türkiye’de kendi veri merkezinde, 200.000 e-posta ile ortalama günlük 2 Milyon, haftalık 11 Milyon,  aylık 45 Milyon e-posta trafiği yaratmaktadır. Bayram ve özel günleri de ortalama 12 gün olarak hesapladığımız takdirde,  50 Milyon e-posta trafiğini PITBULL  sağlanmaktadır. PITBULL, 200.000 kullanıcısı ile, yıllık yaklaşık 580 Milyon e-posta trafiği gerçekleştiriyor.

  %100 müşteri memnuniyeti ile, %100 teslim edilen güvenilir e-posta trafiği Pitbull tarafından sağlanmaktadır. Tecrübeli ve dinamik ekibimiz, innovasyon temelli çözüm anlayışımız ve müşteri odaklı danışmanlarımız ile müşterilerimizi rekabet avantajı sunan çözümler ile buluşturuyoruz. 


  EKİBİMİZ

  Rüçhan Derici: Kurucu Ortak
  Mehmet Ali Açıkalın: Kurucu Ortak
  Volkan Maktav: İş Geliştirme ve Pazarlama Yöneticisi
  Orkun Dökener: Yurtiçi Pazarlama
  Vural Öcalan: Yurtdışı Pazarlama
  Ümit Dinç: Senior System Administrator
  Sertaç Bayır: Sistem Yazılımcısı, .NET CORE Developer 
  Emre Uzun: System Administrator
  Kutay Boğa: ASP - Mobil App Developer
  Umut Bektaş: Python, PHP Developer 
  Onur Karaöz: .NET Developer
  Yiğit Karaman: .NET, ASP Developer